Kniha návštěv

Datum 24.01.2011
Vložil Daniela
Titulek Furminátor

Dobrý den, při shánění informací o hřebenu furminátor jsem narazila na Váš příspěvěk na lide.cz. Máme doma bígla 10 kg a přemýšlím o koupi furminátoru velikosti M. Pochopila jsem že vy jste si ho také zakoupila, chci se tedy zeptat na zkušenost s tímto kartáčem. Děkuji moc za odpověď. Daniela a pejsek Chuck

Datum 13.08.2010
Vložil Jana Herzánová
Titulek Trojský útulek

Dobrý den,
Z Trojského útulku jsem si vzala 10ti letou fenku. Trnem v oku je mi Váš komentář na trojský útulek. Pokud tak činíte ze snahy udělat reklamu paní Kladivové a její útulek, tak Vám blahopřeji ke snaze, ale otírat se přitom o Tróju.. jsou i jiné způsoby. Zajímavé, že co do útulku se týče máte pouze negativní rubriku. Chtělo by to také pozitivní zkušenosti s pejsky z Troji a vězte, že by jich bylo dost. Pravděpodobně více než těch vašich negativních.. https://www.psiskolaremis.cz/psi-pribehy2/

Datum 17.08.2010
Vložil Gwaenardell
Titulek Re: Trojský útulek

Dobrý den,
činím tak ze vzteku, jaké psy pocházející z Tróji jsem viděla, v jakém byli stavu. Sama podporuji malé útulky, protože obdivuji lidi, kteří kvůli psům obětují svůj život, své peníze, své pohodlí. Udala jsem již dost psů na to, abych mohla prohlásit, že není normální nechat si vybírat psa podle fotky a případně ho předat s psincovým kašlem, aniž bych to oznámila novému majiteli.
Je dobře, že vám fenka dělá radost a jsem ráda, že má majitelku, která ji miluje a postará se o ní. Dneska si málokdo vezme starého psa. Všechna čest a to bez ironie.

Datum 08.08.2010
Vložil Radka a Brzánecká smečka
Titulek Pozdrav

Ahoj,koukám že jezdíš do Židovic,já bydlím kousek od nich,na druhé straně Labe.Někdy bychom mohli nechat vyběhat pejsany společně,až tady budete ;-)

Datum 13.08.2010
Vložil Gwaenardell
Titulek Re: Pozdrav

To by bylo skvělé, všichni místní psi chtějí ty moje sežrat, tak bychom byli i rádi:)

Datum 18.05.2010
Vložil Míša
Titulek www.labradori.org

Ahoj, moc pěkná a šikovná smečka, přeju mnoho úspěchů a další krásně strávené chvíle stou tvojí smečkou, čauky Míša.

Datum 06.02.2010
Vložil Simona, Bastien a Sendy
Titulek www.zeslovanky.webnode.cz

Ahoj. Máte moc pěkné pesany :-) koukám, stejná kombinace jako u nás :-) bígl a ausík :-) Přejem pěkný den...

Datum 22.01.2010
Vložil Majka Ben SBT
Titulek ahoj

Ahoj, koukla jsem se ti na profil a ... máš krásné stránky. Je vidět, že s pesanama umíš pracovat a že vás to všcehny baví.
Super!!

www.benstafbulik.estranky.cz

Datum 10.01.2010
Vložil Klára
Titulek Inspirace

Ahoj,máš skvělej web,mám malý štěně ratlíka a všechno jsem si tady poctivě přečetla a našla v mnohém ispiraci,takže děkuju.

Datum 26.08.2009
Vložil Vera
Titulek chválím

ahoj máš moc pěkný stránky a super psiska

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode